Barnvagn, 60/70-tal, Peggy. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1414
Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Lauritz.com - Barnvagn med rottingkorg, sekelskiftet 1900 | Kurve
BISKVIDOCKOR, samt barnvagn, 10 delar, Tyskland, 1910-20-tal. - Bukowskis
Barnvagn Wilson Silvercross - Stockholms Auktionsverk
Auktion på okänd plats. Människor kantar en grusväg upp mot en bostad. En ung kvinna med barn i vagn promenerar mot fotografen. - Grenna Museum– Andréexpeditionen Polarcenter / DigitaltMuseum
Se produkter som liknar Eezy S+ 2 Soho Grey Barnvagn på Tradera (510370426)